DOM OPIEKI MAZOWIECKIE

DOM OPIEKI MAZOWIECKIE

Witajcie w Domu Opieki PROMYK – w miejscu dedykowanym wszystkim seniorom, również tym młodym duchem! Dom Spokojnej Starości, zwany również Domem Seniora zlokalizowany jest pośród tętniącej życiem przyrody – w cichej, spokojne i bezpiecznej okolicy. Położony w województwie mazowieckim Ośrodek przypadnie do gustu najbardziej wymagającym Odbiorcom – osobom ceniącym komfort i wygodę.

Dom Spokojnej Starości PROMYK leży w niezwykle urokliwej wiosce Unierzyż – położonej około 20 kilometrów od Ciechanowa oraz Mławy oraz 25 kilometrów od Płońska. Niewielka miejscowość liczy sobie raptem kilkuset mieszkańców. Wbrew pozorom, Unierzyż to wieś, której historia zaczyna się już w XIII wieku. Na stosunkowo niewielkim terenie osadzono m.in. jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej (wraz z przynależną doń orkiestrą) oraz kościół pod wezwaniem św. Walentego (wraz z cmentarzem).

PROMYK to wyjątkowe miejsce, znacząco różniące się od innych placówek tego typu. Nasz Dom Spokojnej Starości jest przyjazny zarówno seniorom jak i ich rodzinom. Nad bezpieczeństwem wszystkich pensjonariuszy czuwa wykwalifikowana kadra – doświadczeni i pozytywnie nastawieni do życia opiekunowie, a także lekarze i pielęgniarki.

W Domu Opieki PROMYK najważniejszy jest senior. Chcemy, aby każdy nasz podopieczny czuł się tutaj jak w rodzinnym domu. Dzień zorganizowany jest tak, by każdy pensjonariusz mógł zająć się tym, co lubi – podziwianiem natury na spacerze, rozwiązywaniem krzyżówek, czytaniem książki czy graniem w szachy.

Zapraszamy do kontaktu.