DOM SENIORA

Dom Seniora

Dom seniora Promyk to wyjątkowe miejsce, w którym każdy senior – każda babcia i dziadek, mama i tato, brat, przyjaciel czy koleżanka – może być sobą. To jedyna w swoim rodzaju placówka zarówno dla osób starszych jak i młodych duchem. To cichy, spokojny zakątek położony niecałą godzinę drogi od Warszawy. Pragniesz zapewnić swoim bliskim należytą opiekę? A może szukasz miejsca, w którym nikt nie będzie przeszkadzał Ci robić na drutach? PROMYK to niebywale promienisty Dom Seniora – oaza spokoju dedykowana najbardziej wymagającym Odbiorcom.

W Domu Seniora PROMYK nigdy się nie nudzisz. Nawet jeżeli masz problem z nawiązywaniem kontaktów, Twój współlokator nie pozwoli Ci spędzać poranków w samotności.  Do Państwa dyspozycji oddajemy przytulne, dwuosobowe pokoje wyposażone w przystosowaną do potrzeb osób starszych toaletę. Boisz się gołych ścian i wszechobecnej pustki? W Domu Seniora PROMYK możesz czuć się jak we własnym domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś umeblował pokój zgodnie z własnymi preferencjami. Ulubiony fotel, zdjęcia dzieci rysunki wnuków? Spokojnie, na wszystko znajdzie się miejsce.

PROMYK to przyjazne miejsce ukierunkowane na komfort i wygodę osób starszych. Do dyspozycji naszych seniorów oddajemy również świetlicę – zakątek sprzyjający pogawędkom, piciu herbaty oraz różnego rodzaju grom. Dom Seniora to nie więzienie. Jeżeli pragniesz odwiedzić swoich bliskich, nie zwlekaj – zobacz, jak mieszka Twój dziadek, spędź trochę czasu z babcią w salonie, przespaceruj się z mamą po otaczających ośrodek terenach zielonych. Zapraszamy