Dom Spokojnej Starości

Dom Spokojnej Starości

Dom Spokojnej Starości PROMYK to coś więcej niż zwykły Dom Opieki dla seniorów – to miejsce stworzone z myślą o wszystkich babciach i dziadkach. Osoby, którym zawdzięczamy życie zasługują na wszystko co najlepsze. PROMYK to przyjemny, spokojny (ale nie nudny) zakątek, w którym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb osób starszych, przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom.

Dom Spokojnej Starości nie jest więzieniem czy szpitalem – to miejsce, w którym każdy senior może czuć się bezpieczne. PROMYK niczym nie odbiega od rodzinnego domu – pensjonariusze mogą w dowolny sposób urządzać i dekorować swoje pokoje. Dom Seniora sprzyja nawiązywaniu oraz podtrzymywaniu kontaktów i to nie tylko z rodziną. Doskonale wyposażona świetlica sprzyja robieniu na drutach, wspominaniu starych czasów oraz wymienianiu zdjęć wnucząt. W przytulnym salonie natomiast nasi seniorzy mogą spotkać się z bliskimi.

Do ośrodka PROMYK przynależy kaplica. Msza odprawiana jest przez znakomitego księdza zawsze na życzenie pensjonariuszy. W naszym Domu Opieki znajduje się również wyśmienita jadłodajnia. Smakowite obiady, przepyszne przekąski i słodkie desery – na naszych seniorów czeka wszystko, co najlepsze. Czas wolny pensjonariusze mogą poświęcić na różnego rodzaju rozrywki – począwszy od szeroko pojętych wydarzeń kulturalnych, poprzez koncerty, a skończywszy na oddawaniu się przyjemnościom z dobrą książką w ręku.