Oferta

Dom Seniora – Oferta

Nasz dom seniora położony jest w pięknej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem (20 min samochodem) okolice domu opieki promykz większych miast  jak Ciechanów, Mława oraz Płońsk. Cisza która sprzyja spokojnemu wypoczynkowi otacza nas ze wszystkich stron. Przy naszym budynku w nowo powstałym ogrodzie znajdują się miejsca do odpoczynku i zajęć na świeżym powietrzu.

Oferujemy Państwu wygodne, przestronne 2 osobowe pokoje. W każdym z nich znajduje się odpowiednio wyposażona toaleta . Do zajmowanych przez siebie miejsc możecie Państwo (według indywidualnych potrzeb) wstawić własne meble oraz przedmioty, dzięki którym będziecie czuli się bardziej komfortowo i przyjaźnie.

W ośrodku oddajemy do dyspozycji świetlicę oraz salon w którym można spędzić czas ze swoimi najbliższymi podczas rodzinnych spotkań.
W naszym domu seniora znajduje się również kaplica, którą na życzenie pensjonariuszy odwiedza ksiądz i odprawia mszę świętą w której można dobrowolnie uczestniczyć.
Zapewniamy swoją pomoc w dotarciu do kaplicy osobom, które mają problem z samodzielnym przemieszczaniem się po terenie ośrodka.

Na posiłki zapraszamy do naszej przestronnej jadalni, ponieważ jak wiadomo od dawna spożywanie posiłku to nie tylko zaspakajanie głodu, ale również miłe spędzanie czasu w przyjaznej atmosferze współmieszkańców.

Naszym domownikom zapewniamy pomoc w organizowaniu osobistych uroczystości takich jak urodziny, imieniny, rocznice.
Organizujemy również wspólne święta okolicznościowe (Wigilia, śniadania Wielkanocne). Jeśli świąteczne dni będziecie chcieli spędzić Państwo w gronie najbliższych, to wystarczy tylko wcześniej nas o tym poinformować.

W ramach czasu wolnego proponujemy udział w koncertach i innych wydarzeniach kulturalnych. Oferujemy dostęp do bieżącej prasy oraz naszej biblioteki.

Wykwalifikowany personel, będzie dbał o Państwa zdrowie, (lekarz, pielęgniarka) oraz o jak najlepsze samopoczucie (opiekunowie). Bardzo zależy nam aby nasz dom stał się dla chociażby namiastką domu rodzinnego, żebyście czuli się w nim bezpiecznie, komfortowo i spokojnie. Dołożymy wszelkich starań żeby nasz dom seniora był również Państwa domem.