Dom opieki okolice Warszawy

Dom Spokojenej Starości PROMYK zapewnia dokładnie zaplanowany dzień, dzięki któremu nasi podopieczni pozostaję aktywni i w szczycie formy.

Dom opieki okolice Warszawy

Dom opieki okolice Warszawy

Dla kogo dom opieki?

Oferta domów opieki jest skierowana dla osób starszych, schorowanych, oraz takich które wymagają ciągłego doglądania. Mieszkańcy posiadają różne stopnie schorzeń, jedni nie są w stanie sami podnieść się z łóżka, natomiast inni mają problemy z pamięcią.  Nasi mieszkańcy mają tu profesjonalną opiekę 24 godziny na dobę oraz cały sztab pielęgniarek i kucharek. Dzięki tej wyspecjalizowanej kadrze, jesteśmy w stanie sprostać prawie wszystkim wymaganiom naszych mieszkańców.

W pobliżu Warszawy czy w Stolicy?

Podczas wyboru domu opieki zazwyczaj zmagamy się z problemem jak wypośrodkować cenę do odległości. Domy opieki w Warszawie zazwyczaj mają ceny w okolicach 6 tysięcy miesięcznie i więcej. Dodatkowo czas oczekiwania na przyjęcie do takiej placówki wynosi nawet do kilku miesięcy. Alternatywą dla drogich i przepełnionych placówek jest dom opieki Promyk.

Nasz dom opieki znajduję się blisko Warszawy, dojazd ze ścisłego centrum stolicy poza godzinami szczytu wynosi niecałą godzinę. Dzięki naszej lokalizacji jesteśmy w stanie zapewnić naszym mieszkańcom malownicze widoki, które zapewnia rzeka Wkra płynąca po sąsiedzku. Bardzo ważny jest także brak ruchliwych ulic oraz zgiełku w okolicy, co pozwala mieszkańcom odpoczywać w spokoju i ciszy. Dodając do tego zupełnie inną jakość powietrza niż w miastach, zyskujemy dużo lepszy standard za o wiele niższe pieniądze.