DOM SENIORA

Dom Spokojenej Starości PROMYK zapewnia dokładnie zaplanowany dzień, dzięki któremu nasi podopieczni pozostaję aktywni i w szczycie formy.

Dom Seniora

Dom seniora Promyk to wyjątkowe miejsce, w którym każdy senior – każda babcia i dziadek, mama i tato, brat, przyjaciel czy koleżanka – może być sobą. To jedyna w swoim rodzaju placówka zarówno dla osób starszych jak i młodych duchem. To cichy, spokojny zakątek położony w okolicach Warszawy (niecałą godzinę drogi od centrum). Pragniesz zapewnić swoim bliskim należytą opiekę? A może szukasz miejsca, w którym nikt nie będzie przeszkadzał Ci robić na drutach? PROMYK to niebywale promienisty Dom Seniora – oaza spokoju dedykowana najbardziej wymagającym Odbiorcom.

W Domu Spokojnej Starości PROMYK nigdy się nie nudzisz. Nawet jeżeli masz problem z
nawiązywaniem kontaktów, Twój współlokator nie pozwoli Ci spędzać poranków w
samotności.  Do Państwa dyspozycji oddajemy
przytulne, dwuosobowe pokoje wyposażone w przystosowaną do potrzeb osób
starszych toaletę. Boisz się gołych ścian i wszechobecnej pustki? W Domu
Seniora PROMYK możesz czuć się jak we własnym domu. Nic nie stoi na
przeszkodzie, abyś umeblował pokój zgodnie z własnymi preferencjami. Ulubiony
fotel, zdjęcia dzieci rysunki wnuków? Spokojnie, na wszystko znajdzie się
miejsce.

PROMYK to przyjazne miejsce ukierunkowane na komfort i wygodę osób starszych. Do dyspozycji naszych seniorów oddajemy również świetlicę – zakątek sprzyjający pogawędkom, piciu herbaty oraz różnego rodzaju grom. Dom Seniora to nie więzienie. Jeżeli pragniesz odwiedzić swoich bliskich, nie zwlekaj – zobacz, jak mieszka Twój dziadek, spędź trochę czasu z babcią w salonie, przespaceruj się z mamą po otaczających ośrodek terenach zielonych. Zapraszamy