Oferta

Dom Spokojenej Starości PROMYK zapewnia dokładnie zaplanowany dzień, dzięki któremu nasi podopieczni pozostaję aktywni i w szczycie formy.

Oferta

Nasz dom seniora położony jest w pięknej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem (20 min samochodem) z większych miast  jak Ciechanów, Mława oraz Płońsk. Cisza która sprzyja spokojnemu wypoczynkowi otacza nas ze wszystkich stron. Przy naszym budynku w nowo powstałym ogrodzie znajdują się miejsca do odpoczynku i zajęć na świeżym powietrzu.

Oferujemy Państwu wygodne, przestronne 2 osobowe pokoje. W każdym z nich znajduje się odpowiednio wyposażona toaleta . Do zajmowanych przez siebie miejsc możecie Państwo (według indywidualnych potrzeb) wstawić własne meble oraz przedmioty, dzięki którym będziecie czuli się bardziej komfortowo i przyjaźnie.

W ośrodku oddajemy do dyspozycji świetlicę oraz salon w którym można spędzić czas ze swoimi najbliższymi podczas rodzinnych spotkań.
W naszym domu seniora znajduje się również kaplica, którą na życzenie pensjonariuszy odwiedza ksiądz i odprawia mszę świętą w której można dobrowolnie uczestniczyć.
Zapewniamy swoją pomoc w dotarciu do kaplicy osobom, które mają problem z samodzielnym przemieszczaniem się po terenie ośrodka. Dodatkowo w ośrodku mamy mini siłownie do rehabilitacji naszych pensjonariuszom.

Na posiłki zapraszamy do naszej przestronnej jadalni, ponieważ jak wiadomo od dawna spożywanie posiłku to nie tylko zaspakajanie głodu, ale również miłe spędzanie czasu w przyjaznej atmosferze współmieszkańców.

Naszym domownikom zapewniamy pomoc w organizowaniu osobistych uroczystości takich jak urodziny, imieniny, rocznice.
Organizujemy również wspólne święta okolicznościowe (Wigilia, śniadania Wielkanocne). Jeśli świąteczne dni będziecie chcieli spędzić Państwo w gronie najbliższych, to wystarczy tylko wcześniej nas o tym poinformować.

W ramach czasu wolnego proponujemy udział w koncertach i innych wydarzeniach kulturalnych. Oferujemy dostęp do bieżącej prasy oraz naszej biblioteki.

Wykwalifikowany personel, będzie dbał o Państwa zdrowie, (lekarz, pielęgniarka) oraz o jak najlepsze samopoczucie (opiekunowie). Bardzo zależy nam aby nasz dom stał się dla chociażby namiastką domu rodzinnego, żebyście czuli się w nim bezpiecznie, komfortowo i spokojnie. Dołożymy wszelkich starań żeby nasz dom seniora był również Państwa domem.